• Demo
  • Demo
  • Demo
  • Demo
  • Demo
  • Demo

About Seif Law Firm in Farci

فارسی

در شرکت قانون سیف، ما در تلاش برای ایجاد و حفظ روابط کاری نزدیک با هر یک از مشتریان ما از طریق کار سخت کوش و گرفتن وقت برای گوش دادن به نیازهای شما. ما یک شرکت قانون خدمات کامل با تمرکز بر تمام انواع مسائل حقوقی که برای آن شما نیاز به کمک

ما یک شرکت تاسیس و قابل اعتماد فراهم می کند که شکاف خدمات حقوقی عالی بالا. ما در تمام زمینه ها از قانون از جمله، اما نه محدود به، املاک و مستغلات، قانون مهاجرت، قانون خانواده، مستاجر و صاحبخانه اجاره نامه، وصیت نامه حقوق جزا و برنامه ریزی املاک، قانون ترافیک بزرگراه و ختلفات استانی، و کسب و کار ثبت نام.

دفاتر ما در ریچموند هیل، شمال و Mississauga، وکلای ما در دسترس هستند به تقریبا تمام دادگاه انتاریو. دفتر مرکزی ما در ریچموند هیل است که به راحتی در نزدیک به دادگاه اصلی برتر برای ناحیه یورک واقع شده است. دادگاه خانواده دادگاه Newmarket خانه های برتر منطقه نیویورک و وکلای قانون خانواده در شرکت حقوقی سیف به خوبی در حوزه شناخته شده است.

حوزه عمل:
املاک و مستغلات:
قانون خانواده:
جنایی:
دادخواهی مدنی:
صاحبخانه و مستأجر صفحه:
مهاجرت:
آسیب دیدگی شخصی:
یک شرکت حقوقی که مراقبت در مورد مشتریان
مراقبت از مشتری برای ما مهم است. هدف ما این است که برای کمک به شما از طریق فرآیند پیچیده، به منظور بازسازی وضعیت مالی، عاطفی و جسمی خود را به طوری که شما می توانید در زندگی خود دریافت کنید.
از آغاز تا پایان، ما را حفظ خواهد کرد شما را از هر گونه تحولات در پرونده شما مطلع است. ما نیازهای خاص خود را با شفقت و نگرانی شما سزاوار اداره کند.


چرا انتخاب سیف شرکت حقوقی:
چرا باید شما به دنبال مشاوره از شرکت حقوقی سیف؟
شرکت حقوقی سیف دارای یک تیم با تجربه از وکلا، ضمیمه، دستیارحقوقی و کارمندان قانون که مسئولیت رسیدگی به هر نوع ماده قانونی است. اعضای پرسنل مجرب ما پرشور در مورد کمک به مردم حرکت سیستم عدالت در کانادا برای بدست آوردن بهترین نتایج چه از طریق حل و فصل و یا به نمایندگی از شما در دادگاه است.
شرکت ما این است که برای کیفیت خدمات حقوقی ما و برای دستیابی به نتایج ما شناخته شده است. ما می دانیم که افرادی که به خدمات ما نیاز دارند را تجربه کرده اند ضربه قابل توجهی در زندگی خود و حق دارن با عزت و احترام درمان می شود - نه فقط به عنوان یک فایل دیگر است.

Request A consultation